Skład: Chrząstowski, Strycharski (50 Pisarski), Dobrucki, Gralec (50. Kiełek), Roman, Koston (46. Marzec), Madejski, Mikosza (46. Fiszer), Wójcik, Prokop, Sadkowski (35. Sikora). Trenerzy: Paweł Brzozowski, Przemysław Krzewicki.

FKS ŁAZY – GTS Świniary
Wynik:
 11:1

Bramki: 1:0 Piotr Mikosza (7), 2:0 Karol Roman (8), 3:0 Tomasz Gralec (34), 4:0 Piotr Mikosza (35), 5:0 Emil Madejski (36), 6:0 Emil Madejski (47), 7:0 Mateusz Marzec (53), 8:0 Sebastian Pisarski (60), 9:0 Emil Madejski (68), 10:0 Karol Roman (77), 11:1 Emil Madejski (88)

Relacja starachowicki.eu

Tak wysoki wynik nie mógł być przypadkiem. FKS Łazy pokonują GKS Świniary 11:1.

Wbrew pozorom mecz wcale nie był łatwy. Było trochę nerwowo, ale nasi zawodnicy po raz kolejny pokazali, że poważnie traktują swoją przygodę z piłką i nie mają zamiaru się poddawać.

Pierwsza bramka padła w siódmej minucie, a jej zdobywcą był Piotr Mikosza. Na kolejną sukcesywną akcję nie trzeba było długo czekać, gdyż zaledwie minutę później Karol Roman wykazał się sporym wyczuciem i dołączył do grona strzelców.

Po tych dwóch bramkach na początku meczu zrobiło się nieco spokojniej. Przez dłuższy czas wynik się nie zmieniał, a zawodnicy skupili się trochę bardziej na obronie niż ataku. Dopiero pod koniec pierwszej połowy popisali się, strzelając trzy bramki minuta po minucie.

To właśnie dzięki Tomaszowi Gralcowi, Piotrowi Mikoszy, Karolowi Romanowi oraz Emilowi Madejskiemu drużyna pokonywała przeciwnika 5:0 do przerwy.

Druga połowa była już lepsza pod względem technicznym. Emil Madejski, Mateusz Marzec, Sebastian Pisarski i Karol Roman, czyli niezawodni strzelcy Łazów przypieczętowali wynik drugiej połowy, strzelając łącznie sześć bramek. Ostatecznie FKS Łazy zwyciężył z GKS Świniary 11:1.

Tak wysoki wynik zawodnicy zawdzięczają ciężkiej pracy na treningach, współpracy, ale też „rodzinie”, która pojawiła się tego dnia na meczu, by ich wesprzeć. Na ławce kibiców zasiadł między innymi Mariusz Ostatek, który tego dnia niestety nie mógł grać, ale wspierał drużynę z widowni, głośno ich dopingując.