huczna inauguracja

W ubiegłą niedzielę drużyna Łazów rozegrała pierwszy mecz w A klasie, mierząc się z Arką Pawłów. Było to wyjątkowo emocjonujące spotkanie, ponieważ pierwsza bramka padła z rąk przeciwnika, sprawiając, że mecz stał się nieco bardziej nerwowy. Do przerwy wynik nie uległ zmianie, jednak pokrzepiające i pouczające słowa trenera, a także świetny występ Pauli „Curly” Kucharskiej, dodały sił zawodnikom, dzięki czemu w drugiej połowie strzelili dwie bramki. Pierwszą zdobył nasz niezawodny strzelec — Emil Madejski, drugą natomiast zawodnik, który dopiero niedawno dołączył do Łazowej familii — Kacper Podzielny. Przewagę nasi zawodnicy utrzymywali niemal do ostatniej chwili, jednak ostatnia akcja meczu zakończyła się bramką GKS Arki Pawłów, przez co mecz skończył się remisem 2:2. Frekwencja kibiców była bardzo zadowalająca, co bardzo ucieszyło grupę Łazów. Familia prężnie się rozrasta, a do pędzącej ciuchci dopinają się kolejne wagony.

Uzupełnienie: Wskutek kontroli przeprowadzonej przez Świętokrzyski Związek Piłki Nożnej, przyznany został walkover na korzyść naszej drużyny. Wśród zawodników Arki znalazł się gracz nie zgłoszony do związku.

Skład: Hubert Chrząstowski, Paweł Sadkowski, Damian Dobrucki, Sebastian Żak, Grzegorz Wójcik, Emil Madejski, Karol Maciąg, Maciej Grudniewski, Kacper Podzielny, Hubert Ciepluch, Tomasz Gralec.
Trener Paweł Brzozowski, II trener Przemysław Krzewicki.