Puchar polski – I runda

Pierwszy mecz o puchar Polski zakończył się entuzjastycznym zwycięstwem Łazów. W pierwszej połowie zawodnicy skupili się nieco bardziej na obronie, co skutkowało wynikiem 0:0 do przerwy. Szybko jednak zostało to zmienione, ponieważ już w 63 minucie Emil Madejski wpisał się na listę strzelców, zdobywając zwycięską bramkę. Późniejsza praca obrońców i skuteczna obrona Huberta Chrząstowskiego, sprawiła, że wynik udało się utrzymać do końca, a gospodarze zwycięsko zakończyli mecz. Nie udałoby się to jednak bez kibiców, którzy w licznych grupach pojawili się na meczu, dopingując Starachowiczan. To właśnie dzięki nim spotkanie nabrało familijnego klimatu.

Skład: H. Chrząstowski,Sadkowski (65. Podzielny), Dobrucki (70. Sikora), Żak, G. Wójcik, Ciepluch Ż (68. Stachucy), Madejski, Maciąg Ż, Grudniewski (46. Kamiński), Jezulin (15. Pisarski), Mikosza. Trener: Paweł Brzozowski