Zorza czajków

Skład: Chrząstowski, Strycharski, Dobrucki, Klepacz (80. Pisarski), Roman (85. Fiszer), Koston (40. Marzec), Madejski, Mikosza (80. Ostatek), Wójcik Ż CzK 75 min., Radło, Sadkowski (85 Kiełek).Trenerzy: Paweł Brzozowski, Przemysław Krzewicki.

FKS ŁAZY – Zorza Czajków
Wynik:
 6:3

Bramki: 0:1 Emil Madejski (29), 1:2 Emil Madejski (35), 2:3 Łukasz Radło (47), 2:4 Karol Roman (52), 2:5 Emil Madejski (58), 2:6 Emil Madejski (67)

Relacja starachowicki.eu

„Jedną nogą jesteśmy w A klasie.” — tak mówił Grzegorz Grzela zaledwie dwa tygodnie temu.

Dziś nasi zawodnicy żwawo przekraczają upragnioną linię drugą nogą, pokonując Zorzę Czajków 6:3 na meczu wyjazdowym.

  • Dopóki piłka jest w grze, trwają zawody. Przestrzegałem chłopaków, żeby nie entuzjazmowali się zawczasu i rozegrali ten mecz w pełnym skupieniu — skomentował trener, Paweł Brzozowski.

W dzisiejszym spotkaniu momentami tego skupienia brakowało. Stres związany z możliwym awansem, początkowo lekko sparaliżował zawodników, co zaskutkowało wynikiem 2:2 w pierwszej połowie. Pouczający wykład trenera podczas przerwy, zmotywował ich do poprawy sytuacji, dzięki czemu kolejne trzy punkty trafiły na konto naszej drużyny, jednocześnie zapewniając nam awans do wyższej klasy rozgrywkowej.

  • Zwycięstw się nie rozlicza. Przed nami mecz o honor, który udowodni, kto zasługuje na miano lidera. — dodał trener — Wielkie podziękowania dla chłopaków, gratulacje dla Emila Madejskiego, Łukasza Radło i Karola Romana, którzy zostali zdobywcami dzisiejszych bramek.

Cała „rodzina” cieszy się sukcesem Łazów. Frekwencja kibiców na dzisiejszym meczu była zadowalająca. Pojawił się nawet kontuzjowany kapitan, Hubert Ciepluch, który pomimo niezdolności do gry, wspierał kolegów z drużyny i razem z nimi świętował awans. Podczas meczu zwyczajowo można było nabyć cegiełki, które sprzedawane są na każdym meczu. Pieniądze przeznaczane są na rzecz klubu.

  • Każdy popełnia błędy, ale nie wszyscy są w stanie się do nich przyznać i wziąć się w garść. My też kilka razy się pomyliliśmy, ale podoba mi się to, że potrafimy wyciągać wnioski z każdej sytuacji i nigdy nie przestajemy się uczyć — podsumował Mariusz Ostatek.

  • Jestem dumny z naszych zawodników. Nie poddajemy się, a ciuchcia Łazów jedzie dalej — dopowiedział Konrad Rączka.

Zorza Czajków was last modified: Czerwiec 11th, 2019 by adlazy