Baszta Rytwiany – 08.09.2019

  W ubiegłą niedzielę zawodnicy Łazów zmierzyli się z Basztą Rytwiany. Początek meczu był wyjątkowo nerwowy, ponieważ strzał otwierający wynik, padł z rąk przeciwnika, co więcej kilka akcji, które wróżyły nam zdobycie punktu, zakończyło się bez zmiany wyniku. Na szczęście dzięki wytrwałej walce i wsparciu kibiców, sytuacja odmieniła się niedługo później. Pierwszą bramkę dla Łazów strzelił Tomasz Gralec, współtworząc tę akcję z Kacprem Podzielnym. Na kolejne celne strzały nie trzeba było długo czekać. Do końca pierwszej połowy na listę strzelców wpisali się Kamil Strycharski oraz Emil Madejski. W drugiej połowie nasi zawodnicy nie osiedli na laurach. Ich zapał oraz dobra gra w obronie sprawiły, że mecz zakończył się zwycięskim wynikiem 6:2. Taką przewagę udało się uzyskać dzięki dwóm strzałom Emila Madejskiego oraz jednym Tomasza Gralca. Zawodników niebywale ucieszyła wygrana, zwłaszcza, że było to pierwsze tak spektakularne zwycięstwo w A klasie, zdają sobie jednak sprawę z tego, że muszą nieustannie trenować, by błędów na przyszłość było jak najmniej.

Po ostatnich meczach trzeba było troszkę przemeblować zespół, poprzedni mecz obnażył już nasze błędy i pokazał, że zmiany szczególnie na środku boiska, są konieczne. Dzisiaj to zafunkcjonowało prawidłowo, zresztą, wynik mówi sam za siebie. Oczywiście nie zabrakło niepotrzebnych błędów w obronie, stąd rzuty wolne, z których padają bramki. — komentuje trener, Paweł Brzozowski — No trzeba pochwalić zespół za walkę i wytrwałość i cieszyć się ze zwycięstwa. Dziękuję zawodnikom za grę i postawę na boisku.

Patrząc na dzisiejsze spotkanie, wygrał zespół zdecydowanie lepszy. Więcej zdecydowania na boisku i to potwierdziliśmy kilkoma bramkami, szczególnie ładna bramka Kamila Strycharskiego. Niepotrzebna była ta nerwowość na początku, ale zwycięstwo zdecydowanie jest zasłużone. — dodaje kierownik, Tomasz Jackowski.

Podsumowując — na pierwszy rzut oka widać, że ciuchcia Łazów jedzie coraz szybciej, nie mając w planach w ogóle się zatrzymywać.

FKS ŁAZY – Baszta Rytwiany
Wynik: 6:2

Baszta Rytwiany 08.09.2019 was last modified: 5 czerwca, 2020 by adlazy