Familijne Igrzyska nagrodzone

Pomoc, dobra zabawa, zdrowa rywalizacja i wspaniałe towarzystwo — tymi słowami podsumować można imprezę, która odbyła się w sobotę 3 czerwca.

Familijne Igrzyska były turniejem, w którym zwycięstwo nie było najważniejsze. Miłośnicy piłki tego dnia spotkali się, by wspólnie dobrze się bawić, aktywnie spędzić piękne, letnie południe, a później odpocząć w blasku gwiazd, ale przede wszystkim spotkali się by pomóc i do tej pomocy zachęcić innych. Zbiórka krwi prowadzona była od 9.30 do 14.00, a do wieczora można było zarejestrować się w bazie DKMS jako potencjalny dawca szpiku. W tych godzinach można było podarować drugiemu człowiekowi bezcenny prezent, którego nie da się kupić czy wyprodukować, a od którego zależeć może czyjeś życie.

Po zakończeniu zbiórki odbył się familijny grill, podczas którego ogłoszono również wyniki turnieju. Na podium stanęli kolejno zawodnicy RocketFuel, Sześciopak i Fotowoltaika Eco Energetics. Tuż za nimi gorące, starachowickie papryczki (FC Chilli) z miejscem czwartym. Wręczenie nagród zakończyło się śpiewająco, dzięki prezesowi Konradowi Rączce, który odkrył w sobie nowy talent, otwierając dyskotekę pod gwiazdami, poprzez zaśpiewanie pierwszej piosenki karaoke.

W pierwszym tygodniu września dowiedzieliśmy się, że firma SynthosAgro doceniła charytatywny wymiar Familijnych Igrzysk i zdecydowała o uhonorowaniu nas nagrodą w konkursie „Gramy fair”. Nagroda to 1000zł do przeznaczenia na cele statutowe klubu.

Familijne Igrzyska nagrodzone was last modified: 9 września, 2019 by adlazy