huczna inauguracja

  W ubiegłą niedzielę drużyna Łazów rozegrała pierwszy mecz w A klasie, mierząc się z Arką Pawłów. Było to wyjątkowo emocjonujące spotkanie, ponieważ pierwsza bramka padła z rąk przeciwnika, sprawiając, że mecz stał się nieco bardziej nerwowy. Do przerwy wynik nie uległ zmianie, jednak pokrzepiające i pouczające słowa trenera, a także świetny występ Pauli „Curly” Kucharskiej, dodały sił zawodnikom, dzięki czemu w drugiej połowie strzelili dwie bramki. Pierwszą zdobył nasz niezawodny strzelec — Emil Madejski, drugą natomiast zawodnik, który dopiero niedawno dołączył do Łazowej familii — Kacper Podzielny. Przewagę nasi zawodnicy utrzymywali niemal do ostatniej chwili, jednak ostatnia akcja meczu zakończyła się bramką GKS Arki Pawłów, przez co mecz skończył się remisem 2:2. Frekwencja kibiców była bardzo zadowalająca, co bardzo ucieszyło grupę Łazów. Familia prężnie się rozrasta, a do pędzącej ciuchci dopinają się kolejne wagony.     

Uzupełnienie: Wskutek kontroli przeprowadzonej przez Świętokrzyski Związek Piłki Nożnej, przyznany został walkover na korzyść naszej drużyny. Wśród zawodników Arki znalazł się gracz nie zgłoszony do związku.

Skład: Hubert Chrząstowski, Paweł Sadkowski, Damian Dobrucki, Sebastian Żak, Grzegorz Wójcik, Emil Madejski, Karol Maciąg, Maciej Grudniewski, Kacper Podzielny, Hubert Ciepluch, Tomasz Gralec.
Trener Paweł Brzozowski, II trener Przemysław Krzewicki.

FKS ŁAZY – Arka Pawłów

3:0

Huczna Inauguracja was last modified: 9 września, 2019 by adlazy