Marol Jacentów – 19.05.2019, g. 11:00

Skład: Chrząstowski, Strycharski, Dobrucki, Sikora, Gralec (70. Radło), Roman, Misiałkiewicz, Madejski (87. Ostatek), Mikosza (56. Koston), Wójcik, Maciąg. Trenerzy: Paweł Brzozowski, Przemysław Krzewicki

FKS ŁAZY – Marol Jacentów
Wynik:
 2:0

Mecz wyjazdowy
Bramki: 0:1 Grzegorz Wójcik (46), 0:2 Emil Madejski (55)

Sędziował: Robert Frączkiewicz (Skarżysko-Kam.)

Relacja w starachowicki.eu – link

Fotorelacja w galerii – link

 

— „Trzeba dobrze skręcić śruby w torach na wąskotorówce, bo ciuchcia jedzie coraz szybciej.” — skomentował Tomasz Jackowski, dumnie spoglądając w przyszłość Łazów.

     Dzisiejszy mecz z KS MAROL Jacentów zakończył się wynikiem 2 do 0 dla naszej drużyny. Rozgrywka nie należała do najłatwiejszych, ale pomimo wysoko postawionej poprzeczki, zawodnicy stanęli na wysokości zadania, a na ich koncie pojawiło się kolejne zwycięstwo. A po meczu? Duma, radość i smak zwycięswa, rekompensujące trud i ból, jaki towarzyszył zawodnikom w drodze do wygranej.

     — „Gra w pierwszej połowie może nie przyniosła rezultatu, jeśli chodzi o bramki, ale dobrze rozpoczęta druga połowa, piękny rzut wolny Grzegorza Wójcika, który celnym strzałem otworzył wynik meczu i dalej konsekwentna gra spowodowały, że chwilę później wynik został przypieczętowany bramką Emila Madejskiego. W końcówce było już troszeczkę nerwowo, ale chłopcy naprawdę czuli ten mecz w nogach. Zmierzyli się z najtrudniejszym jak do tej pory przeciwnikiem. Ciśnienie nieco wzrosło, przez sytuację, która zbliża nas do tego upragnionego awansu do wyższej klasy rozgrywkowej. Gratuluję chłopcom walki, konsekwentnej gry. Na wyróżnienie zasługuje postawa Grzegorza Wójcika, który wrócił do składu i ta przełomowa bramka, którą zdobył, otwierając spotkanie. Jeszcze raz gratuluję.” — mówił Paweł Brzozowski, opsiując mecz oczami trenera.

     Pomimo przewagi punktowej, jaką prędko udało się zdobyć w drugiej połowie tego meczu, zawodnicy walczyli do samego końca, nie poddając się.

     — „Cóż można powiedzieć, bardzo dobry mecz. Nie ukrywam, że jestem bardzo zadowolony z wyniku i postawy drużyny. Wszyscy walczyli. Można powiedzieć, że jedną nogą jesteśmy w A klasie.” — powiedział zdobywca pierwszej bramki, który w tym spotkaniu miał okazję również reprezntować drużynę jako kapitan w zastępstwie za konuzjowanego Huberta Cieplucha.

     — „Wielka satysfakcja i przyjemność pracować z wami, Panowie. Gra przerosła oczekiwania „Ojców” tej familii. Nie spodziewaliśmy się, że to zajdzie tak daleko. Duma i euforia. Ci co nam kłody pod nogi rzucali, powinni teraz postawić dobre piwo i przyznać, że się mylili” — skomentował prezes klubu, Konrad Rączka.

— „Drużyna, rodzina, zwycięstwo. Motto naszego klubu.” — dodał wiceprezes, Mariusz Ostatek — „Dziękujemy wszystkim kibicom za wsparcie podczas meczu wyjazdowego i dołączenie do naszej „rodziny”.”

„Słowami Marka Grechuty mówiąc – ważne są tylko te dni, na które czekamy” – podsumował kierownik, Tomasz Jackowski.  

 

Julia Ostatek

Marol Jacentów was last modified: 21 maja, 2019 by adlazy